Brak okresu a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam mam pytanie okresu nie mam od 2msc test jest NEGATYWNY co to moze byc? prosze od szybką odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Warto pamiętać, że ciąża nie jest jedyną przyczyną braku miesiączki. Może być to także wynik zaburzeń hormonalnych, schorzeń tarczycy, anemii, chorób ogólnoustrojowych oraz wielu innych patologii. Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.