Brak okresu po odstawieniu dziecka od piersi przy założonej wkładce wewnątrzmacicznej

Witam mam pytanie. 5 października 2016 r miałam założona spirale domaciczna miedziana. Lekko plamilam. 10 października dostałam okres który trwał 11 dni. 8 listopada odstawiłam syna od piersi. Przestałam karmić piersią. Do dnia dzisiejszego 21 listopada nie dostałam okresu. Sprawdzałam i spirala jest na swoim miejscu. Kochałam się z mężem do końca. Co kilka dni mam plamienia. Czy to, że nie dostałam jeszcze okresu ma związek z odstawieniem syna od piersi? Dodam, że 13 sierpnia 2016 r rodziłam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.