Brak okresu po odstawieniu LImetic oraz wysokie ciśnienie i ból głowy

2tyg temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne LIMETIC nadal nie mam okresu, czy to normalne? W dodatku tydzien temu dwa dni bolła mnie mocno głowa, zasypialam i budzilam sie z bólem. Dzis obudziłam sie z dziwnym posmakiem w buzi z prawej strony, a na prawym oku miałam popęane naczynka okolo 1/3oka - zeszlo po niecałej godzinie... miałam wysokie ciśnienie 150/100 ... czy moge powiazać te symptomy z odstawieniem tabletek czy mam zacząć się bać ? ;/ Pozdrawiam serdecznie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być reakcja na odstawienie terapii antykoncepcyjnej szczególnie przy długim czasie stosowania. Proszę się udać na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa. Pozdrawiam.