Brak okresu po zażyciu 4 tabletek antykoncepcyjnych

Bralam tabletki antykoncepcyjne przez 4 dni (zaczelam brac w 2 dniu cyklu), poniewaz bardzo bylo mi niedobrze. Lekarz powiedzial, ze mam dostac okres w terminie, lecz po odstawieniu mialam lekkie jeszcze plamienie, wiec w sumie trwal ponad tydzien okres. Dzis mija 29 dzien i wciaz okresu brak.., zazwyczaj mam co 30 31 dni, choc w tamtym miesiacu mialam po 29 dniach. W tym miesiacu mialam zdecydowanie wiecej stresu. Nie wspolzylam, co sie dzieje?

Aleksander Ropielewski

Prosze spokojnie poczekać na okres, może on się nieznacnzie opóźnić.

Piotr Pilarski

Na skutek stresu oraz krótkotrwałego przyjmowania hormonów okres może się przesunąć. Gdyby sytuacja się powtórzyła sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.