Czy owulacja mogła się przesunąć?

21 kwietnia mialam łyzeczkowanie (serduszko nie bilo w 9 tyg) 21 maja dostalam okresu i zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne jednak bralam je tylko 3 dni bo mialam dusznosci. Moj okres trwal az 12 dni a przed mialam regularne cykle 28 dni 5dni @. Teraz mamy 26 czerwiec a ja 11 dni temu powinnam dostac.@ i nic..ciążę wykluczam robilam 2testy i negatywne:( co moze być przyczyną zatrzymania okresu? Owulacja mogła się przesunąć? Zawsze mialam dużo śluzu płodnego a w tym miesiącu nie było go nic:(

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.