Brak okresu po przerwaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Hej mam pytanie po 11 dniach przestalam brac tabletki antykoncepcyjne i wspolzylam z moim narzeczonym lecz nie doszlo do wytrysku teraz mam obawy poniewaz powinnam dostac miesiaczke 25.01 a juz jest 29 i dalej nie mam nie wiem co sie dzieje. Prosze o pomoc...

Nie podała Pani od kiedy stosowała Pani leki antykoncepcyjne hormonalne (ile miesięcy?) Im dłużej, tym większa szansa na popigułkowy brak miesiączki. Jeśli tylko w tym cyklu to powinno po odstawieniu pojawię się krwawienie. Odpowiedź najłatwiej i najpewnie uzyskać poprzez usg dopochwowe, oceniając grubośc błony śluzowej macicy.