Konsekwencje przerwy w stosowaniu antykoncepcji

Witam, bralam tabletki antykoncepcyjne od 17.07 do 3.09, mialam przerwe, dzis jest 22.11 na poczatku grudnia mam dostac okres i chce znowu je brac, czy nie bedzie zadnych konsekwencji? Przeciwskazan czegokolwiek? Zaburzen? Okres po odstawieniu mam regularny, mniej wiecej co 29 dni zadnych problemow po odstawieniu tez nie mialam, czy moge brac te same tabletki ponownie? Dziekuje z gory za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie mogę zagwarantować, że nie ma Pani obecnie przeciwwskazań do stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Jeżeli takowych nie ma to może Pani bezpiecznie powrócić do stosowania antykoncepcji.