Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe plamienia zamiast okresu podczas siedmiodniowej przerwy

Witam...mam pewien problem,od dwoch lat biore tabletki antykoncepcyjne,przez 1rok bralam Diane-35,a przez 2rok az do teraz biore Yasminelle,wiec chodzi o to bo od 12.09.14 zrobilam przerwe ta 7dniowa by dostac okres,ale od 15.09.14 az do dzis mam zamiast krwawienia tylko brazowe plamienia...czy to cos powaznego?? martwie sie,nigdy tak nie mialam...tabletki bralam caly czas regularnie i o tej godz.co zawsze...prosze dac mi odpowiedz na maila byłabym bardzo wdzięczna
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jednorazowe wystąpienie brązowego plamienia nie powinno być powodem do niepokoju. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy