Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie zamiast krwawienia w czasie przerwy w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od ok 3lat biore tabletki antykoncepcyjne z powodu nieregularnych miesiaczek. Najpierw bralam YAZ od ok pol roku biore Madinette. Okres zawsze wygladal tak samo czyli pierwsze dwa dni plamienia pozniej pojawialo sie krwawienie. Teraz mam juz 4 dzien plamienia zero krwawienia. Nie wiem czym moze byc to spowodowane. Prosze o odpowiedz.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jednorazowa zmiana charakteru krwawienia nie powinna być powodem do niepokoju. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy