Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe plamienie zamiast okresu w 7-dniowej przerwie pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Mam takie pytanie biore tabletki antykoncepcyjne od 4 lat , i pierwszy raz zdazylo mi sie ze w 7 dniowej przerwie zamiast krwawienia dostałam brazowe plamienie przez 2 dni a trzeciego dnia tylko przez pol dnia jakby normalne krwawienie a potem nic czy mozliwe ze jesstam w ciazy pomimo ze bralam regularnie tabletki i rownych porach czy to zpowodu tabletek antykoncepcyjnych czy przy ich stosowaniu moze nie wysapic normalny okres?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

W trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych czasem występuje krwawienie lub plamienie inne niż zwykle. Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu wyjaśnienia przyczyny takiego stanu.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy