Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Diane 35

w poniedziałek 14.10.13r skończyłam pierwsze w swoim życiu opakowanie tabletek antykoncepcyjnych(diane 35) i od tamtego momentu nie dostałam okresu, czyli 5 dzień czy to normalne ? Mam 19 lat i od 11 roku życiu mam miesiączkę nieregularną i z tego względu je brałam oraz na trądzik. Raczej nie zamierzam kontynuować ich brania, ponieważ jeśli chodzi o trądzik nie jestem zadowolona z ich rezultatu mimo tego, że w domu mam jeszcze 2 opakowania. Na początku źle się po nich czułam z czasem ustąpiło

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie z odstawienia powinno wystąpić w trakcie siedmiodniowej przerwy. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. W przypadku złego tolerowania antykoncepcji hormonalnej należy udać się do specjalisty ginekologa w celu modyfikacji preparatu.