Brak okresu po pierwszym stosunku

Mam 20 lat i nieregularny okres 04.02 miałam swój pierwszy raz,do dzis nie mam okresu.Ostatni był 29.01 trwał do 01.02 Przy stosuknku odczuwałam ból,więc przerwaliśmy.Ani razu nie doszło do wytrysku,mimo,że tego dnia próbowaliśmy kilka razy (zawsze z gumką) Ostatnio ginekolog przepisał mi Gynoflor.Czy mogę wykluczyć ciążę? Tydzien przed spodziewanym okresem ćwiczyłam, potem bolała mnie głowa,wzięłam proszek,przestała.Teraz momentami odczuwam lekkie bóle,raz z lewej,raz z prawej strony brzucha.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jedyną wiarygodną metodą wykluczenia ciąży jest wykonanie testu ciążowego