Ryzyko ciąży po pierwszym razie

hej. mam 18 lat. mój chłopak tez ma tyle. współżyliśmy bez zabezpieczenia (nasz pierwszy raz). ale to było tylko takie coś że leżał na mnie włożył go moze ze trzy razy ruszał i wyjął. bez wytrysku ani nic. tylko że ja byłam po okresie (cykl 25 dniowy nieregularny, 29.11 pierwszy dizeń a 7.06 i 10.12 współzycie) nie miałam śluzu ani przed ani po :3 moge być w ciąży? (nie bede robić narazie testu)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Czysto teoretycznie istnieje możliwość ciąży, ale prawdopodobieństwo oceniam na znikome. Na test jest jeszcze za wcześnie. Wykonuje się go w dniu spodziewanej miesiączki.