Brak okresu po porodzie i stosunku bez zabezpieczenia i wytrysku

09,08 urodziłam 2,09 dostałam pierwszą miesiączkę która trwała do 09,09 nie karmie piersią współżyłam 20 i 21,09poprzez stosunek przerywany mąż wycofał się na czas jednak do tej pory nie dostałm miesiączki a test wyszedł dziś negatywny czy możliwe że jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuję odczekać jeszcze kilka dni i wykonać ponownie test dla pewności . Jeżeli wynik będzie ujemny to zapewne ma Pani jeszcze niewyrównaną gospodarkę hormonalną. W przypadku dłuższego utrzymywania się powyższych dolegliwości zalecam jednak o konsultację u ginekologa. Pozdrawiam