Brak okresu po rozpoczęciu aktywności fizycznej i zmianie diety

Dobry wieczór , mam pytanie czy jestem w ciąży ? Bo się bardzo martwie o to :/ spóźnia mi się miesiączką juz 3 miesiąc i NW co jest :/ robiłam juz 4 testy ciążowe , ostatni robilam dziś i wszystkie były negatywne . Może jest to przyczyna ze zaczelam ćwiczyć K1(boks) i biegam codziennie i zmienilam dietę . Wydzielam też biały śluz . Naprawdę się martwie :/ pomocy :/

Wygląda na to, że wysiłek fizyczny zatrzymał miesiączkę. Nie ma żadnych informacji o tym, czy wcześniej miesiączki były regularne oraz ile Pani waży. Tak naprawdę trzeba by się skonsultować ze swoim ginekologiem.