Brak okresu po stosunku rok po urodzeniu dziecka

Witam,od roku jestem matką, karmię piersią.Pierwsza miesiączkę miałam 24maja,kolejna 28czerwca(cykl35dni).Od tamtej pory nic w dzień przewidywanej miesiączki 2 sierpnia odbylam stosunek przerywany.Od tej pory 3 testy negatywne,wczorajsze bHCG 25.2mlU.Dzisiaj kolejny test negatywny oraz ginekolog po badaniu recznym powiedział ze nic nie widzi i jest za wcześnie.Czy ma rację?Kiedy mogę uzyskać 100% pewności?

Aleksander Ropielewski

Niski poziom bHCG i wykluczenie ciąży przez ginekologa dają pewność bliską 100%.