Rozpulchniona macica a brak okresu po urodzeniu dziecka

Witam, 10 maja urodziłam dziecko. 23czerwca dostałam pierwszą miesiączkę po porodzie, choć lekarz ginekolog stwierdził, że to dość wcześnie i możliwe, że to nie była miesiączka. Piersią karmiłam przez tydzień od porodu. Od 23 czerwca nie mam miesiączki, raz w lipcu pojawiło się brunatne plamienie, leciuteńkie krwawienie. Pod koniec sierpnia byłam u lekarza który ie stwierdził jednoznacznie ciązy, powiedział, że mam rozpulchnioną macicę. Czy jest szansa abym nie była jednak w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego opisu potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta-hCG w krwi.