Brak okresu po usunięciu torbieli jajnika

Witam. W kwietniu tego roku wykryto u mnie torbiele na jajnikach i natychmiast zostaly usuniete laparoskopowo. Przed operacja mialam bardzo niereguralny okres. Po operacji stosowalam tabletki antykoncepcyjne dla wyregulowania okres do wrzesnia wszystko bylo ok, od wrzesnia zaczal mi sie przesuwac okres równo o tydzien, pojawily sie bole, na usg lekarz stwierdzil ze wszystko ok, jednak widac ich torbielowatosc. Ostatnio okres mialam w listooadzie...do tej pory tylko czasem boli ale nie mam okresu

W Pani opisie brakuje wcześniejszych objawów ( przed operacją), regularności cyklu płciowego, ewentualnych badań hormonalnych oraz wyniku badania histologicznego po operacji. Musi Pani z całością udać się do specjalisty, jeśli czegoś brakuje do pełnej diagnozy to z pewnością Pani zleci. Oceniając usg będzie wiedział od czego zaczać.