Brak okresu po usunięciu torbieli jajnika - czy mogę być w ciąży?

27.11 miałam usuwaną torbiel jajnika metodą laparoskopową. Operacja była w 15 d.c. Przed operacją nie współżyłam około 2 tygodni, po operacji 2,5 tygodnia. Do tej pory nie mam okresu, to już 14 dni spóźnienia. Czy możliwe że jestem w ciąży? Miałam zacząć brać tabletki anty z powodu zdiagnozowanej podczas operacji endometriozy. Dlatego czekam na pierwszy dzień okresu. Po świętach zrobię betę jeśli nie dostanę okresu. Ale czy to możliwe że cykl się tak poprzesuwał i mogę być w ciąży?

Raczej to opóźnienie w wystąpieniu krwawienia miesiączkowego jest związane z przebytym zabiegiem a nie ciążą. Oczywiście wszystko to powinno się wyjaśnić po określeniu poziomu beta-HCG.