Brak okresu po wybraniu całego opakowania tabletek Ovulastan

skończyłam pierwsze opakowanie ovulastanu a nie dostałam okresu w7 dniowej przerwie a od dzisiaj zaczełam brać drugie opakowanie co to może oznaczać

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę zwrócić uwagę na to, co jest napisane w ulotce - wg producenta krwawienie może nie wystąpić i nie powinien być to powód do niepokoju. Gdyby jednak krwawienie nie wystąpiło także w kolejnym cyklu, warto wykonać test ciążowy.