Brak okresu przy antybiotyku i stresie

przez ostatnie 3 tygodnie brałam antybiotyki na kamice ślinianki ,przeżywałam też dużo stresu , stosuje antykoncepcje od 5 miesięcy , zgodnie z zaleceniami lekarza w czasie brania antybiotyków nie dochodziło do stosunku , jakoś 12 h po ostatniej tabletce współżyłam , kilka dni temu tez zaczełam czuć pieczenie w okolicy intymnej , jestem przy czwartej ( ostatniej ) tabletce placebo i nie dostałam okresu , czy moge być w ciązy ?

Witaj

Nie można potwierdzić lub zaprzeczyć czy kobieta jest w ciązy przez internet, proszę po pierwsze zrobić test ciążowy a po drugie udać się do lekarza ginekologa. Pozdrawiam