Brak okresu przy drugim opakowaniu Naraya Plus

To drugie opakowanie NARAYA PLUS, okres placebo, 4 tabletka, a ja nadal nie mam okresu. Jutro biorę z nowego blistra 1 różową... Czy mam się martwić? Przy tamtym opakowaniu też czekałam tak długo, aż do 4 tabletki, ale dziś nic nie dostałam...

Witam. W tej sytuacji powinna Pani wykonać test ciążowy. Nawet jeśli będzie ujemny powinna Pani jednak skonsultować się z ginekologiem gdyż dwukrotny brak krwawienia podczas stosowania tabletek nakazuje rozważyć wskazania do zmiany dotychczas stosowanego preparatu.