Brak piersi w wieku 18 lat

Witam, niedawno skonczylam 18 lat i mam dosc wstydliwy problem. Prawie nie mam piersi, mam wrazenie ze w ogole nie rosna. Mojej mamie tez dosyc pozno zaczely rosnac a teraz ma dosc duze, ale i tak caly czas mam stres ze juz nie urosna. Czytalam ze trzeba zbadac u ginekologa poziom hormonow, ale wstydzilam sie na wizycie o tym powiedziec. Mam jedynie zapisane tabletki antykoncepcyjne na torbiel na jajniku. Czy piersi jeszcze moga urosnac?Bardzo sie tym martwie i wstydze sie o tym mowic.

Renata GrzechociĹska

Uważam, że Pani powinna skonsultować tą kwestię ze swoim ginekologiem. Proszę nie wstydzić się o tym rozmawiać tu chodzi o Pani zdrowie i dobre samopoczucie a to jest najważniejsze.