Miękki guzek na odbycie

Witam. Od roku na odbycie zrobila mi sie mala kulka miekka z czyms w srodku z biegiem czasu to rosnie i jest strasznie duze ogolnie nie boli ale czuje to jak chodze i wogole. wyglada to troche jak kaszak ale sie nie znam. A do lekarza wstydze sie pojsc i sie boje bo nie chce tam miec nacinane. Moze ktos cos doradzic?

Renata GrzechociĹska

Proszę nie wstydzić się iść do lekarza. Lekarze nie takie rzeczy widzieli. Prawdopodobnie jest to.guzek hemoroidalny i wymagane będzie leczenie zachowawcze, bez nacinania. Jednak bez obejrzenia zmiany nie można powiedzieć nic na 100%