Brak przerwy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, a plamienia

Witam. Nie robiłam przerwy między opakowaniami tabletek vibin, jestem przy ostatnim ,,rzędzie,,tabletek. Od kilku dni zaczęłam plamić. Czy tak moze sie zdarzyc? Czy to objaw chorobt.Proszę o szybką odpowiedź,gdyż mój lekarz

Dzień dobry, przy braku przerwy między opakowaniami plamienia mogą wystąpić. Jeżeli sytuacja powtarzałaby się, proszę zgłosić się do ginekologa.