Brak seksu a ryzyko ciąży wskutek pieszczot

Witam , mam mały problem znaczy dla mnie to nie problem ale że tak powiem pytam z ciekawości . Kochałam się z chłopakiem po czym doszło do wytrysku w jego ręce , wytarł się ręce umył, ale nie umył penisa i po kilku godzinach kiedy plemniki mysle wyschly i obumarły choc nie jestem pewna dlatego pytam , kochalismy ponownie i dosc namietnie czy jest jakies prawdopodobienstwo ciazy ??

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Tak, istnieje taka możliwość. Po okresie ok 10 dni proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi, aby mieć większą pewność.