Brak skrzepów we krwi miesiączkowej

witam zaczne od tego ze mam regularny cykl co 22 dni i okres zawsze trwa 5 dni. w tym cyklu moj okres zaczal sie bardzo skapie i trwał nie całe 3 dni zawsze mam na poczatku obfity okres a teraz skapy tak jakby sluz z krwia bez skrzepów i trzy dni trwał nigdy tak nie miałam dlatego zaniepokoiło mnie to. Mam brak apetytu i jak cos jem to mdli mnie. czy to moze byc ciąża ? prosze o odp

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy był ostatni stosunek? Sądzę że tak. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie udać się do lekarza ginekologa.