Co powoduje długie krwawienie w cyklu miesiączkowym?

Witam jestem 21 letnią kobietą i chcialabym opisac moj problem. Mój cykl trwa 33 dni zawsze regularnie. Miesiączka konczy sie dopiero po 8-10 dniach ( jest bardzo obfita i bolesna) w tym miesiącu dostałam plamienia ktore zaczeły sie w 19 dniu cyklu i trwają jeszcze do dzis czyli 10 dzień. Nie jest bardzo obfite nie ma skrzepów przez pierwsze 3 dni bylo jasno rozowe w kolejnych dniach zaczelo sie zmieniac na czerwony i brązowy. Miesiączke powinnam dostac dopiero za 5 dni. Dodam jeszcze ze wspolzyje z chlopakiem bez zabezpieczeń (cieszylabym sie z dziecka) początkowo myslalam ze to implantacja ale za dlugo to trwa. Dla pewnosci zrobilam dzis test wyszedł negatywnie. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa jeśli wykluczona zostanie ciąża to wtedy diagnostyka hormonalna