Brak spermy- co jest powodem?

Nie mam problemu ze wzwodem i osiąganiem orgazmu, jednak wytrysk, to zaledwie kropla lub dwie wodnistego płynu, czasami zabarwionego na czerwono (rdzawo). Mam 64 lata.
64 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Objaw spermy podbarwionej krwawo wymaga konsultacji ze specjalistą urologiem. Jest to dolegliwość charakterystyczna dla przerostu prostaty, ale może również świadczyć o zmianie nowotworowej.
Zalecam niezwłoczną konsultację specjalistyczną.
Pozdrawiam