Brak stabilizacji hormonalnej po terapii jodem

Witam. Od kilku lat mam problemy z tarczycą. 3 lata leczyłam się na nadczynność tarczycy. Rok temu przeszłam radioterapię jodem i leczę teraz niedoczynność tarczycy. Biorę Eutyrox. Lekarz zmienia mi dawki, ale od roku moje TSH nie może dojść do normy (raz jest gubo ponad normę, kolejny raz dużo poniżej normy). Obecnie biorę Eutyrox 50 (tsh 15) i tyję. Czy taki brak stabilizacji po terapii jodem jest normalny czy to może wina złego lekarza? Dodam, że mam 19 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
U niektórych pacjentów odpowiednie ustawienie leków bywa problematyczne. Niemniej jednak jeśli uważa Pani, iż jest źle leczona przez swojego lekarza to może Pani poprosić o opinię innego specjalistę.