Brak stabilizacji obrazu u 20-latki

Witam. Od jakiegos czasu pracuję na cały etat i uczę się dziennie, Wysypiam się normalnie,nic mnie nie boli. Jedyne co zauważyłam to gdziekolwiek sie patrzę to mam uczucie "jakby oko mi skakało",nie mam w oczach takiej stabilizacji obrazu. jest to niekomfortowe szczególnie podczas rozmowy z kimś. Nie siedzę długo przed komputerem czy telewizorem. Mam 20 lat,kobieta

Aleksander Ropielewski

Wskazany kontakt z okulistą. Przyczyn może być wiele i konieczne jest ustalenie właściwej.