Nagłe wystąpienie zaburzenia widzenia i rozmytego obrazu

Od około 11 siedzę przy komputerze,przed chwilą jakieś 15 po 13-stej patrząc na laptopa widziałam na klawiaturze czerwone kropki i rozmyte podwójne litery przez około minutę . Noszę szkła kontaktowe ,mam wadę wzroku na oboje oczu -3,5. Pomocy ! Co to może być ? Bardzo się boję .Ponad to gdy patrzę na jasne tło ,czy jestem w dobrze oświetlonym pomieszczeniu widzę męty .

Aleksander Ropielewski

Obawy jakie Pan opisuje wydają się być zwiążane z przemęczeniem oczu. Sugeruję robić przerwy w pracy podczas których należy patrzeć w przestrzeń i przemywaćoczy zimną wodą. Więcej mółbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania. Jeżeli objawy nie ustąpią sugeruję kontakt z okulistą.