Wada wzroku i widzenia za mgłą

Witam, od 5 dni mam problem z oczami. Na codzień noszę okulary, mam wadę OL.-2,5, OP.-4,5 do tego czasu wszystko było ok podczas korygowania wady okularami plus soczewkami. Niestety ostatnio widzę za mgłą, niewyraźnie... byłam u okulisty, dostałam mocniejsze szkła -2.75, -4,75 ale mimo to nadal widzę za mgłą. Nie cały czas, bo kiedy wstanę rano jest ok, zakładam okulary i super widzę ale kiedy przsiądę do komputera widzę poświatę przy jasnych literach, a kiedy odejdę od niego znów widzę za mgłą.

Witam,
Przyczyną przymglonego widzenia może być użytkowanie soczewek kontaktowych bądź inne zapalenie czy uszkodzenie rogówki.
Proponowałabym wizytę u lekarza okulisty i szczegółową ocenę przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej z wybarwieniem fluoresceina.
pozdrawiam