Czy moja wada wzroku się wycofała?

Okulary noszę kilka lat, ostatnie szkła dobierane miałam 1.5 roku temu op -1.25, ol -1.00 bez cylindrów. Od jakiegoś czasu mam zespół suchego oka, co powoduje erozje co jakiś czas w lewym oku, ostatnio miałam erozje w prawym oku pierwszy raz. Dostałam soczewkę lecznicza i antybiotyk. Zaczęłam gorzej widzieć na prawe oko. Po miesiącu miałam kontrolne badanie wzroku z atropiną u okulisty.. stwierdził taką wadę ol 0.25, cylinder -0.5 oś 78, op -0.12, cylinder -1.25, oś 160. Kazał przestać nosić okulary i wrócić na kontrol za miesiąc,być może nie będzie mi potrzebna dobrzekorekcja. Nie rozumiem jak to jest możliwe, skoro do czasu urazu widziałam w okularach obecnych dobrze. Nie wiem co robić, wada mogła się cofnąć ? Nie pamiętam, czy w jeszcze poprzednich okularach miałam cylindry.
KOBIETA, 27 LAT 12 miesięcy temu

Witam Panią.Sam wynik refrakcji nie jest odpowiedzą na Pani problem.Suche oczy bez filmu łzawego zawsze pokażą inną refrakcję,a dodatkowo ucisk soczewki opatrunkowej/korekcyjnej raczej zmniejsza wyniki.po zdjęciu soczewek i uzyskaniu naturalnego filmu łzawego prosze spokojnie zbadać się do okularów i wtedy wyjdzie wiarygodny wynik.Proszę pamiętać że widzenie jest kluczem a nie numerek wydrukowany z maszyny. Widzenie i Pani komfort życia i widzenia.Pozdrawiam serdecznie dr Kinga Jach