Badanie wzroku i wada wzroku

Witam Mam pytanie robiła komputerowe badania wzroku u optyka takie szybkie badania wzroku jak jest w centrach handlowych u optyków i wyszło mi że ma ol-1,75 op -1,25 i 0,25 astygmatyzm. Po czym po miesiącu udałam się do okulisty i po badaniach wyszło że mam wadę ol -0,5 ,op -0,5. i mam przepisane okulary do czytania, tv, komputera nie na codzień. Czy to możliwe żeby taka duża różnica wyszła między badaniami? Zastanawiam się czy jeszcze raz iść na badania do innego okulisty proszę o informacje.

Aleksander Ropielewski

Któreś z badań musiało zostać przeprowadzone niewłaściwie. Sugerowałbym zastosować się do wyników badania u okulisty lub powtórzyć badanie u okulisty.