Brak sutków u 18-latki

Witam! Wiem, że powinnam iść z tym zapewne do lekarza jednak najpierw chciałam uzyskać pomocy tutaj. Mam 18 lat i nie mam sutków. Na pewno nie mam sutków wklęsłych, mam takie wrażenie jak bym ich wgl nie miała. Na dodatek w miejscu, gdzie powinny one być mam małą, żółtą wydzielinę w lewej piersi, zaś na prawej mam tylko malutką dziurkę. Wstydzę się z tego powodu przed swoim chłopakiem. Czy brak sutków to normalne? Czy one mogą się jeszcze pojawić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.