Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie bezsenności u 18-latka

Witam , mam 19 lat i cierpię na bezsenność od roku . Od lekarza dostałem tabletki Paroxinor , które brałem przez okres 12 miesięcy- było dobrze spałem . Po odstawieniu lęk oraz trudności w zasypianiu wróciły. Jak kładę się spać , wgl. nie czuję senności , mogę iść i robić co chcę , wgl nie chce mi się spać , ściskam oczy , jestem trochę spięty . Dopiero po 2-3h pomału zasypiam ... Co jest tą przyczyną bezsennośći , czy po takim okresie można ją jeszcze wyleczyć ? Z góry dziękuję za odp.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy