Leczenie bezsenności u 18-latka

Witam , mam 19 lat i cierpię na bezsenność od roku . Od lekarza dostałem tabletki Paroxinor , które brałem przez okres 12 miesięcy- było dobrze spałem . Po odstawieniu lęk oraz trudności w zasypianiu wróciły. Jak kładę się spać , wgl. nie czuję senności , mogę iść i robić co chcę , wgl nie chce mi się spać , ściskam oczy , jestem trochę spięty . Dopiero po 2-3h pomału zasypiam ... Co jest tą przyczyną bezsennośći , czy po takim okresie można ją jeszcze wyleczyć ? Z góry dziękuję za odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.