Brak widoczności pęcherzyka a ciąża

Witam mam pytanie jakieś 3 lata temu poroniłam w 10 tyg. Tydz temu byłam u lekarza i powiedział mi, że jestem we wczesnej ciązy ale pęcherzyka nie widać czy możliwe aby dwa testy pozytywne okazały się jednak kłamstwem i w ciazy nie jestem

Lek. Marta Gryszkiewicz

Oznacza to, że jest Pani w ciąży, jednak zbyt wczesnej by można ją było ocenić w badaniu USG. Cierpliwości. Na kolejnej wizycie u ginekologa za 2-3 tyg. prawdopodobnie będzie można już ocenić pęcherzyk ciążowy i zarodek.