Brak zgięcia w kolanie po zabiegu u 64-latki

Moja mama miala zabieg wykonany dwa lata temu i pomimo kilku zabiegow rechabilitacyjnych zgiecie kolana jest niewielkie.Ma duze problemy z chodzeniem i przez co druga noga jest bardziej obciazona(ktora niestety wymagala by rowniez zabiegu) . Niestety zaden z lekazy nie podaje przaczyny braku zgiecia w kolanie . Mama ma 64 lata jest juz bardzo zmeczona ta sytuacja , dokucza jej bol nog i kregoslupa . Proszę opomoc

Nie wiem jaki konkretnie zabieg był przeprowadzony . Z pewnością lekarz operujący ma najwieksza wiedzę w tym zakresie, inny musi robić badania w tym celu (rtg, usg czy mr lub TK ).