Brak poprawy po 3 zabiegach gumkowania hemoroidów metodą Barrona

Jestem po 3 zabiegach gumkowania hemoroidow metoda Barrona niestety nie widze poprawy i cały czas przy wyproznianiu zylak wychodzi mi na zewnatrz lekarz poinformowal mnie ze pozbycie sie hemoroidow to 2-3 zabiegi czy to mozliwe zebym miała powiekszone 4 lub wiecej hemoroidow dlaczego mimo 3 zabiegow nie ma poprawy?

O to oczywiście najlepiej pytać chirurga, który wykonywał zabieg metodą Barrona. Nie odpowiem konkretnie Pani na te pytanie bez bezpośredniego badania. Być może guzki krwawnicze są już tak duże, że opaskowanie jest niewystarczające lub opaski były zbyt płytko zakładane. Myślę, że najskutevcznieszą metodą w Pani przypadku będzie klasyczne wycięcie hemoroidów. Przypominam, że anatomicznie są 3 główne sploty hemoroidalne i mogą jeszcze występować oprócz tych 3 jeszcze sploty dodatkowe.