Hemoroidy po zabiegu Barrona

Miałem zabieg Barrona, po 3 dobach znalazłem 2 gumki. Czy możliwe jest aby tak szybko hemoroidy odpadły? Ostatniej nocy miałem uczycie jakby ktoś ciągnął mi hemoroidy regularnie co 20 min. Teraz zauważyłem ślady kwi. Co dalej mam robić?

Witam. Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną u lekarza który wykonywał zabieg lub lekarza poz.