Brązowa wydzielina 6-tego dnia okresu

Witam, Jestem 20-letnią kobietą. Z chłopakiem zabezpieczamy się kondomami i nigdy nie zdarzył się nam "wypadek". Ostatni okres był 26 dc, czyli we właściwym czasie, jednak był bardzo lejący, wystarczyło ścisnąć mięśnie by momentalnie wyleciało ze mnie więcej krwi- nie było w nim grubych skrzepów- mimo to nie był też skąpy. Teraz, czyli 6-tego dnia dalej delikatnie brudzę (na brązowo). Wszystko jest porządku, czy powinnam kupić test ciążowy? Jestem cały czas bardzo zestresowana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Wykonanie testu ciążowego na pewno nie zaszkodzi.

Piotr Pilarski

Z opisu wygląda, że ma Pani normalny okres i nie jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam.