Brązowa wydzielina i skrócenie czasu trwania okresu

Witam! Współżyje z partnerem od 2 miesięcy i za kazdym razem używaliśmy prezerwatywy nie zsunęła się nie pękła oraz do wytrysku doszło poza mną. Moj okres zawsze trwał od 6-7 dni, teraz od 2 mies. mam przez 4 dni. Oraz zauważyłam, że w drugim mies. dostałam brązowej wydzieliny, było tak przez 2 dni. Pare dni potem często robiłam siku, ale teraz juz jest okej. Moje pytania, dlaczego mam krótszy okres i czym moze byc spowodowana brązowa wydzielina? Czy jest jakieś ryzyko zajścia w ciąże?

Witam! W tej sytuacji bardzo mało prawdopodobne jest, że może być Pani w ciąży. Brązowe plamienia i częstsze oddawanie moczu mogą wynikać z infekcji dróg rodnych i moczowych. Jeśli tego rodzaju objawy będą się powtarzać proszę zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.