Brązowa wydzielina podczas dni płodnych

Witam, mam pytanie dotyczące mojej dziewczyny, ma 18 lat we wrześniu kończy 19 .Pojawiła się u niej ostatnio podczas "dni płodnych" brązowa wydzielina, jakby brudna, chciałbym się dowiedzieć z nią czy to może być jakaś infekcja czy coś innego..

Magdalena StusiĹska

Trudno powiedzieć bez dokładniejszego wywiadu i badania. Warto namówić dziewczynę na wizytę u ginekologa.