Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowa wydzielina podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, od maja zrobiłam przerwę w braniu tabletek anty, przez co miałam nieregularne miesiączki. 25 czerwca miałam wymrażaną nadżerkę, natomiast okres dostałam 22 lipca i zaczełam znowu brać tabletki. I od kiedy już kończył mi się okres, zaczełam plamić. Myślałam że to mi przejdzie, ale mija już prawie 2 tydzień, a ja dalej mam brązowe upławy. Dodam, że współzyłam już po tym. I chciałabym się dowiedzieć, czy te plamienia to mogą być skutkiem tych tabletek anty, po przerwie jaką miałam?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy