Brązowa wydzielina z pochwy dwa tygodnie po okresie

Witam! Od wczoraj wieczorem mam brązowa wydzieline z pochwy..Nir jest jej dużo, ale jednak trochę jest. Czy jest to coś niepokojącego? Dodam, że jestem dokładnie dwa tyg po okresie . nie biorę leków antykoncepcyjnych i nie współżyje z chłopakiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.