Brązowa wydzielina z pochwy u kobiety w ciąży

Od wczoraj obserwuje u siebie wydzielinę z pochwy, lekko brązową,nie jest tego dużo.Dziś jest jej mniej niż wczoraj i kolor też jest mniej brązowy, mogłabym go okreslić jako capuccino.Jest to moja trzecia ciąża, pierwsza poroniłam,druga jest donoszona.W każdej miałam plamienia i krwawienia, na izbie przyjec bylam stałym gosciem.Obecnie nie towarzyszą mi jakies specjalne bóle.Czasami mam jakies kłucia.Prosze o poradę udac się do lekarza, czy poczekac na kolejna wizytę 27.11.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, każda nieprawidłowa wydzielina z dróg rodnych w czasie ciąży wymaga diagnostyki, ale jeżeli uważa Pani, że podobne dolegliwości występowały już wcześniej i nie wiązały się w Pani przypadku z poważnymi następstwami, to może Pani zaczekać do czasu wizyty u ginekologa.