Brązowa wydzielina z pochwy w środku cyklu

Witam, w srodku cyklu pojawila sie u mnie brazowa wydzielina z pochwy ze skrzepami. Trwa to juz 2 tygodnie, w miedzyczasie pojawila sie tez jasna krew i czarne skrzepy. Nie wiem co to moze oznaczac. Dodam, ze wlasnie 2 tyg temu bralam antybiotyk Zinnat. Nie boli mnie podbrzusze ani piersi. Z gory dziekuje i czekam na odpowiedz.

Jeśłi sytuacja będzie się przeciągała, bądź też powtórzy to warto skorzystać z pomocy ginekologa.