Brązowo-bordowa wydzielina z pochwy w trakcie krwawienia z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych

Witam ma pytanie. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i na 4 dzien dostałam okresu ale był bardzo mały, bardzo mnie brzuch bolał, co pół godziy chodziłam sprawdzać podpaskę, i najpierw z krwią zobaczyłam wydzieline gęstą brązowa, troche mnie to zdziwiło, za pół godziny znowu poszłam do łazienki i chciałam siku zobaczyłam, że z mojej pochwy wisi wielka i długa wydzielina była gęsta bardzo i miała kolor bordowy, oraz jakby czarny z brazowym... Bardzo sie boje że to poronienie chociaż biore proszki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Zmiana charakteru krwawienia może być spowodowana odstawieniem antykoncepcji. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.