Brązowa, obfita wydzielina z pochwy

Mam pewien problem 25 września pod wieczór zauważyłam u siebie brązową wydzieline wystraszyłam się jednak następnego dnia zauważyłam już normalną krew.Przez cały dzień krwawienie było dość obfite w nocy również jednak dzisiaj 27 budząc się nie zauważyłam żadnej krwi na podpasce a zazwyczaj powinnam ją jeszcze mieć do tego wciąż mam obolałe piersi są twarde i bolą jednak nie tak bardzo.Czy takie dziwne krwawienie powinno mnie martwić?Co mogło mieć wpływ?

Piotr Pilarski

Nie jest to powód do niepokoju. Jeśli sytuacja powtórzy się za miesiąc proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.